Palgatööga rikkaks

Omanda uued meetodid, mis toovad sulle palgatõusu ja aitavad teenida tuhandeid eurosid rohkem. Kasutades neid lihtsaid tehnikaid on tulemus garanteeritud.

21.90

See on raamat, mis võib muuta su elu ja olla parim investeering üldse! Raamatu esimesest poolest leiad kümneid senikasutamata tehnikaid endale poole suurema palga väljarääkimiseks. Need tehnikad on aidanud sadu inimesi suurema sissetuleku suunas. Raamatu teises pooles saad teada, kuidas endale töövestlusel võimalikult kõrge palk koos erinevate hüvedega saada. Lisaks viin su kurssi, mis on kõige suuremad vead, mida inimesed teevad ja mida võib-olla oled ka sina eelmistel töövestlustel teinud, jättes sellega lauale kümneid tuhandeid eurosid, mis võiks kuuluda sulle. Mis on need saatuslikud püünised? Nendest räägin põhjalikult ja kui sa lähed uut tööd otsima, siis sa saad parima võimaliku palganumbri ning väldid neid vigu. Raamatule on kirjutanud eessõna investor Jaak Roosaare (Rikkaks saamise õpikutesarja autor). Raamatus olevaid teadmisi ei ole võimalik niisama lihtsalt mujalt leida, seda kinnitavad mu lugejate arvukad tagasisided ja edulood. Telli see puhas kuld sümboolse raha eest endale otse SmartPosti koos minu pühenduse ja autogrammiga ja hakka enda ja perekonna sissetuleku suurendamisega pihta!

Palgatööga rikkaks

Toote kategooria:

SEOTUD TOOTED:

Palgatõusu küsimise saladused

26.90

Palgatõusu küsimise saladused

329.00

Closingu saladused – tehingu saamise kunst

269.00

Hinna kaitsmise saladused

9.90

ekke lainsalu

Olen rohkem kui 20 aastase kogemusega koolitaja ja 4 raamatu autor. Olen olnud korduv saatekülaline televisioonis ja raadios ning kirjutanud lugematu arvu artikleid erinevatele väljaannetele.

Minu aastakümnetega kogunenud teadmiste abil on sul võimalus oma sissetulek viia hoopis uuele tasemele, sest ma olen praktik.