Palgatõusu küsimise saladused

Telli endale see SOODUSHINNAGA! Lisaks kirjutan sulle ka pühenduse ning autogrammi.

Avasta palgatõusu küsimise saladused ehk see, kuidas saada üle hirmust, seljatada kõik äraütlemised ja saada enda unelmate palk!

 

26.90

Senikasutamata tehnikad ja lähenemised, kuidas küsida palka juurde ülemustelt, kes seda sulle anda ei taha. Põnevad näidisdialoogid , kuidas enesekindlalt palgatõusu küsida ja palgaläbirääkimisi võita!   Selles raamatus õpetan ma sulle senikasutamata ja täiesti uuenduslikke tehnikad, mis aitavad sul saada unistuste palgatõusu. See üks vähestest raamatutest, mille soetushind võib end saja, aga võib-olla isegi tuhandekordselt tagasi teenida. Siiani on see mu parim raamat, julgen soovitada – saad naerda, õppida palju uut ja kahetseda, et neid teadmisi varem ei omanud.   Lähemalt raamatust : https://ekke.ee/palgatousu-kusimine/

Palgatõusu küsimise saladused

Toote kategooria:

SEOTUD TOOTED:

Palgatõusu küsimise saladused

329.00

Closingu saladused – tehingu saamise kunst

269.00

Hinna kaitsmise saladused

9.90

Kuidas jõuad müügis tippu?

Kuidas jõuad müügis tippu?

19.90

ekke lainsalu

Olen rohkem kui 20 aastase kogemusega koolitaja ja 4 raamatu autor. Olen olnud korduv saatekülaline televisioonis ja raadios ning kirjutanud lugematu arvu artikleid erinevatele väljaannetele.

Minu aastakümnetega kogunenud teadmiste abil on sul võimalus oma sissetulek viia hoopis uuele tasemele, sest ma olen praktik.