Kuidas jõuad müügis tippu?

Kuidas jõuad müügis tippu?

See raamat annab Sulle ligipääsu saladustele, kuidas müüa vähema vaevaga senisest palju rohkem.

19.90

Müügitöö on üks raskemaid ameteid. Et jõuda müügis tippu, on vaja osata teha asju teistest erinevalt. Kuidas leida uusi kliente, teha edukat telefonimüüki, kaitsta oma hinda, võita pakkumisi ja lõpetada tehinguid? Sellest raamatust leiad vastused oma kõige põletavamatele müügiküsimustele. “Kuidas jõuda müügis tippu?” on põhjalik endise Eesti tippmüügimehe ja tänase ühe tuntuima müügikoolitaja kirjutatud raamat, mis tugineb reaalsetel Eesti turu kogemustel ja mida illustreerivad mahlakad lood elust enesest. Ei mingit meie turule sobimatut jura ja igavat teooriat, ainult läbiproovitud ja seniste lugejate tulemusi kasvatanud lähenemised.

Selle raamatu abil õpid

1. Saama üle hirmudest kliendile helistamise ees 2. Leppima kohtumisi tabamatute ja kättesaamatute klientidega 3. Looma kokkusaamistel atmosfääri, mis paneks kliendid ostust huvituma 4. Esitlema oma tooteid – teenuseid teisiti ja müüvamalt kui seni 5. Müüma kasu ja väärtust nii, et kliendid tahaksid sult ise osta 6. Vastama nendele vähestele vastuväidetele tabavalt ja originaalselt 7. Lööma tehinguid lukku uute closingutehnikate abil 8. Muutma oma kirjalikku pakkumist konkurentidest palju müüvamaks 9. Suurendama oma kliendibaasi lihtsate meetodite abil 10. Panema endale üha võimsamaid eesmärke ning neid ka saavutama

Kuidas jõuad müügis tippu?

Toote kategooria:

SEOTUD TOOTED:

Palgatõusu küsimise saladused

26.90

Palgatõusu küsimise saladused

329.00

Closingu saladused – tehingu saamise kunst

269.00

Hinna kaitsmise saladused

9.90

ekke lainsalu

Olen rohkem kui 20 aastase kogemusega koolitaja ja 4 raamatu autor. Olen olnud korduv saatekülaline televisioonis ja raadios ning kirjutanud lugematu arvu artikleid erinevatele väljaannetele.

Minu aastakümnetega kogunenud teadmiste abil on sul võimalus oma sissetulek viia hoopis uuele tasemele, sest ma olen praktik.