Alustame Sinu elu parima investeeringuga

Avasta viisid, kuidas saada üle ebakindlusest palgatõusu küsimisel ja omanda uued tehnikad, kuidas saada soovitud palgatõus - seda isegi siis kui ülemus ütles sulle ei!

Üle 30 uue ja senikasutamata tehnika, kuidas küsida palka juurde ülemuselt, kes seda sulle anda ei taha. 

Põnevad näidisdialoogid , kuidas enesekindlalt palgatõusu küsida ja palgaläbirääkimisi võita

Raamat ilmus Maikuus!

Sissejuhatus

Palgatõusu küsimise saladused

Sa oled lojaalne töötaja, kes pingutab igapäevaselt selleks, et ettevõte edasi liiguks. Kuid kui tegemist on palgatõusu küsimisega, siis tekib sinus ilmselt ebamugavustunne. Küsimus on – miks? Kas kardad eitavat vastust? Või pelgad, et ülemus hakkab su tööd põhjalikumalt uurima? Äkki muretsed sellepärast, et sa ei oska enda palgatõusu põhjendada? Või kardad mingeid muid stressis aju poolt genereeritud tagajärgi, mis tegelikult ei realiseeru? 

See on täiesti normaalne! Palgatõusu küsimine võib tunduda hirmutav ja ebamugav, kuid see ei tohiks takistada sind oma eesmärkide saavutamisel. Sinu tööpanus ja pingutus väärivad tunnustust ja seda tuleks väljendada ka palganumbri ja muude hüvede suurendamisel.

Olen elanud ligi 7 kuud Küprosel ja saanud siin valmis uue raamatuga “Palgatõusu küsimise saladused: kuidas hirmu tundmata keerukaid palgaläbirääkimisi võita.” Kirjutasin seda kolmveerand aastat ja panin siia oma parimad teadmised, et sulle ja su perele tuua oodatud korralik palgatõus.

See trükisoe raamat annab sulle täiesti uue lähenemise, kuidas saada üle hirmudest ja ärevusest palgatõusu küsimisel ning saavutada täielik enesekindlus ja võita raskeid palgaläbirääkimisi.

Raamat pakub rohkem kui 30 erinevat ülimalt põnevat ja senikasutamata tehnikat, kuidas saada positiivne vastus ka kõige ebameeldivamatelt ülemustelt, kes on su palgatõusu soovile seni eitavalt vastanud.

Kujutle, kui sul õnnestub oma palgatõus edukalt läbi rääkida ja see lisab sulle 25% rohkem palka kui sa ise oma jõudude ja teadmistega saaksid. See on neljandik su tööelust, muidu raisku läinud aeg. Sa saad endale lubada rohkem, kulutada rohkem ja elada paremini. 

Minu eelmine raamat “Palgatööga rikkaks” on aidanud sadadel inimestel suuremat palka saada ja nende elukvaliteeti tõsta. “Palgatõusu saladused” on aga järgmine tase! See raamat on kirjutatud põhjaliku uurimistöö ja mu 31 aastase äri – ja koolitajakogemuste põhjal ning sisaldab praktilisi nõuandeid ja kogemusi, millele sarnast ei leia naljalt kusagilt ning mille abil saad kohe oma ülemuse jutule minna.

Lase oma hirmudel seljataha jääda ja saa just see palganumber, mida väärid!

Selle raamatu läbitöötamise tulemusena:

Milliseid väärtusi raamat Sulle annab?

Raamatu teemad

Räägin sulle sellest, miks sinu senised palgatõusud  ei pruugi olla tegelikult reaalsed palgatõusud ja kuidas sa seeläbi korralikult petta oled saanud. Samuti räägin sulle, kuidas neid ohte ära tabada ja nende püünisesse mitte langeda.

Saad teada, miks Statistikaameti poolt väljastatav tarbijahinnaindeks on tegelikult vale ja kuidas sa seeläbi “THI võrra palka korrigeerides” oma ostuvõimes tegelikult püstloodis alla kukud. Samuti õpetan sind neid teadmisi palga juurderääkimisel kasutama- 

Saad teada, miks on vaja küsida palju rohkem kui sa oleksid esialgu ise planeerinud. Saad teada, mis on tegelik palgatõus ja miks sa oled saanud seni kõigest palgakorrektsiooni.

Enamus inimesi pelgab palka juurde küsida, arvates, et see devalveerib neid juhtkonna silmis. 
Ma jagan sinuga saladusi, kuidas palgatõusu õigel moel küsida, nii et see hoopis su väärtust tõsta aitaks ja ülemust sinusse lugupidavamalt suhtuma paneb.

Saad teada, miks üks olulistest hirmudest “kui ma küsin, tundun äkki ahne” ei vasta tegelikult tõele ja kuidas professionaalne küsimine tõstab hoopis su positsiooni ja väärtust su ettevõtte juhi silmis 

Enamus inimesi ootab palgatõusu nagu valget laeva, mis aga kunagi saabuda ei pruugi. Sa omandad uue suhtumise, mille tulemusena hakkad julgemalt küsima. Tulemus? Su kogu kompensatsioonipakett kasvab!

Saad teada, miks sellist asja nagu turupalk ei eksisteeri ja miks sa ei saa nõustuda ülemuse väitega, et “sa saad juba turupalka”.
Saad teada, kuidas leida enda tegelik väärtus ja kuidas seda palgatõusu küsimisel edukalt nõuda.

Saad hulga erinevaid tehnikaid, kuidas hirmudest jagu saada ja muutuda palju julgemaks. Nende tehnikate kasutamisel ei karda sa enam kunagi küsida väärilist tasu, vaid see muutub su elu loomulikuks normiks. Julged läbirääkijad on alati arglikest ja tagasihoidlikest valgusaasta võrra ees ning nende elu on palju külluslikum. See saab olema ka sinul.

Kardad, et sind koondatakse või vallandatakse peale seda kui küsid palgatõusu? Ennasthävitav vale! Selgitan sulle põhjalikult, kuidas ennast palgatõusu vestluseks ette valmistada, et su sõnum oleks nii mõjuv, et ülemustel ei jääks muud üle kui sulle palka juurde panna.

 Sa saad kümneid tehnikaid, kuidas enesekindlam olla ja end õigete argumentidega ette valmistada, et kindla peale välja minnes oma unistuste kompensatsioonipaketti ja palka läbi rääkima.

Sellest raamatust saad 30 innovaatilist ja uut tehnikat, mille abil suudad purustada ka kõige ebameeldivamad vastuväited, nagu:

“Meil pole hetkel eelarves raha”

“Palgatõusu ei saa, kriis”

“Sa oled oma palgataseme tipus”

“Sa saad juba rohkem kui teised”

“Mujal ei maksta selliseid palkasid”

“Sa pead rohkem tööd tegema, siis vaatame”

“Kui ei meeldi, mine ära”

“Vastus su palgatõusu soovile on kindel ei!”

Nende tehnikate abil saavutad sa oma tahtmise enamikul juhtudel, näidates enda väärtust ja põhjendades enda palgatõusu soovi originaalsemalt kui seda keegi kunagi on teinud.

 

 

Raamatule on oma professionaalse puudutuse andnud kõige mõjukam naine Eesti finantsmaailmas - Kristi Saare. Ta kuulub Eesti tuntumate investeerimiskoolitajate hulka ja on Naisinvestorite Klubi asutaja ning edukas autor. Tema inspireeriv eessõna raamatule paneb iga lugeja innustunult lehekülge keerama, lisaks leiad sellest ka Kristi poolt eraldi mu raamatu jaoks kirjutatud peatüki naistele

Kingin sulle TASUTA palgatõusu küsimise meilipõhjad, mis päriselt töötavad!

Raamatu tellijatele on mul veel midagi erilist pakkuda! Kui sa ostad raamatu kohe, saad kingituseks 5 professionaalset ja müüvat meilipõhja, mida saad kohe kasutada. Sa ei pea ise muretsema, mida kirjutada või kuidas oma palganõudmist õigesti esitada, sest need meilipõhjad aitavad sul saavutada soovitud tulemuse. Nende väärtus on 12,90 eurot, kuid sina saad need raamatu tellijana täiesti tasuta! Need meilipõhjad on tõeliselt võimsad tööriistad, mis on aidanud kümnetel inimestel saavutada märkimisväärset palgatõusu. Lihtsalt kopeeri, asenda enda nimi ja andmed ning saada oma ülemusele teele. Need töötavad pea alati ja aitavad sul säästa aega, energiat ning närve.

Ära lase oma palganumbril enam su elukvaliteeti piirata. Telli nüüd endale uus raamat “Palgatööga rikkaks” ja saad kingituseks 5 professionaalset meilipõhja, mida saad palgatõusu küsimisel vajadusel kohe kasutada!

Autorist

EKKE LAINSALU

Ekke Lainsalu on tuntud kui müügitöö valdkonna ekspert ja edukas autor, kes on aidanud paljudel inimestel oma karjääris edu saavutada ja saada kõrgemat palka. Ta on loonud nullist müügiosakonnad LHV Pangale ja Tele2-le, samuti aidanud seda teha kümnetel teistele ettevõtetel.

Ekke on kirjutanud viis raamatut, mis käsitlevad müügitööd ning palgaläbirääkimisi. Tema raamat “Palgatööga rikkaks – kuidas lõpetada enda odavmüük ja saada turu parimat palka” on olnud Apollo Bestseller nr 1 ning sellele on lõppsõna kirjutanud investor ja “Rikkaks saamise õpik” autor Jaak Roosaare.

Ekke meetodid on aidanud inimestel saavutada märkimisväärseid tulemusi palgaläbirääkimistel. Tema lähenemine palgaläbirääkimistele on eriti tõhus tänu tema 30-aastasele müügitöö ja müügikoolitaja kogemusele, mis võimaldab tal läheneda olukordadele hoopis teisest nurgast ja ebatraditsiooniliselt.
Täna soovib ta oma uue raamatu kaasabil aidata sinul ja su perel saavutada senisest palju kõrgemat palganumbrit.

Palgatõusu küsimine

Olen esinenud palgatõusu teemaga:

OOTA!

TAHAD SAADA PARIMAID JA UUEMAID PALGALÄBIRÄÄKIMISE NIPPE?