Broneeritud kohti praegu 9/36
EKKE LAINSALU
KOOLITUS TOIMUB 21. MAIL TALLINNAS

CLOSINGU SALADUSED

Varusta end 25 võimsa closingutehnika ja nende unikaalsete kombinatsioonidega, millega lööd lukku müügid, mis muidu läheksid konkurentidele!

Sa kaotad igakuiselt sadu ja tuhandeid eurosid saamata jäänud tehingute näol, aga kas sa tead ka, miks?

Müümine on muutumas üha raskemaks ja keerukamaks, konkurents on suur ja majanduse olukord pole kiita. Sein on kohati ees ja ei tea, mismoodi edasi minna?

 Olen koolitanud tuhandeid müügiinimesi oma 25 aastase koolitajakarjääri jooksul. Üks põhilisemaid põhjuseid, miks müügitehinguid ei tule, on suutmatus tehingud lukku lüüa. Eesti müügiinimesed on tihti head spetsialistid, oskavad klientidele tooteid- teenuseid tutvustada, kuid ei valda müügi ühte kõige olulisemat – closingut.

Mida on vaja tellimuse saamiseks?

Keskmist müügitehingut tuleb sulgeda 5 või enam korda. See eeldab erinevate tehnikate oskuslikku kasutamist. Keskmine müügiinimene ei valda aga enamasti ühtegi closingutehnikat, selletõttu pole ime, et tulemusi ei tule. Nad isegi ei tea, mis need on.

Tellimuse saamiseks on vaja erinevaid closingutehnikaid erinevateks olukordadeks. Mitut sina ise tead ja mitut kasutad? Mitut teavad su meeskonnaliikmed? 

Kui küsimus pani mõtlema, siis pole ime, et müügiplaan täis ei tule ja tehingud käest libisevad.

Closing on üks müügi olulisemaid osasid. Kui tellimust ei tule, on kogu Su töö null. Teist kohta müügis hõbemedaliga kahjuks ei autasustata.

Nagu Sa oled ilmselt kogenud, siis enamik müügikoolitusi ei käsitle ühtegi closingutehnikat või kui, siis mõnda üksikut ja primitiivset.

Tellimuse saamine on aga müügi üks suuremaid kunste ja saladusi, mida on vaja õppida tundma. Müügiprofi tegelik väärtus tuleb välja siis kui on vaja saavutada kliendi nõusolek. Müügis maksab ainult tehing ja raha laekumine, mitte miski muu. Nõus?

KOOLITUSEST

Sa ei kuule igavaid teooriaid, vaid saad suure hulga reaalseid tehnikaid oma müügi suurendamiseks. See koolitus erineb oma läbiviimiselt ja ülesehitust teistest müügikoolitustest totaalselt!

Kuidas saada olulistelt klientidelt tellimus ja täita ning korralikult ületada oma müügiplaane?

Kuidas viia enda ettevõtte müük hoopis teisele tasemele kui see oli siiani?

Kuidas lihtsate ja kohe rakendatavate tehnikatega enda müüki mitmekordistada?

Kuidas close’da kõige raskemaid tehinguid ja saada jalg ukse vahele suurtele tellijatele?

Kuidas panna oma müügiosakond lõpuks tehinguid saama?

Sellelt koolituselt saad Sa vastused nendele küsimustele ja hulga seniesitlemata ideid, kuidas need probleemid lahendada.
Seda, mida Sa ise või koos oma müügitiimiga sel päeval kuuled, tavalistel müügikoolitustel lihtsalt ei õpetata. See koolitus on paljude klientide tagasiside kohaselt  oma ülesehituselt erakordne ja eriline ja paneb reaalselt tehinguid lukku lööma.

Saladused, mida saad teada

Kokku saad koolituselt ligi 28 erinevat closingutehnikat oma seni lootusetutena näivate diilide kojutoomiseks. Need tehnikad on jaotatud kategooriatesse, vastavalt olukorrale, sinu müügistiilile ja kliendile: võta ja ainult kasuta! Sa saad teada, mida teha edasilükkajatega, hinna allatampijatega, “ringivaatajatega”, konkurentide eelistajatega ja raskete klientidega.

Saladus 1

Kuidas saada lõpuks tehing oma kroonilistelt edasilükkajatelt

Saladus 2

Kuidas saada tellimus klientidelt, kes ütlevad, et su hind on liiga kallis

Saladus 3

Kuidas closeda klienti, kes tahab võtta pakkumisi ka konkurentidelt

Saladus 4

Kuidas saada tellimus kliendilt, kes ütleb, et tahab arutada ülemuse, abikaasa, äripartneriga

Saladus 5

Kuidas müüa kliendile, kes väidab, et konkurendi hind on odavam

Saladus 6

Kuidas suurendada iga tehtud tellimuse mahtu täiendavad 50% kuni 300%

Saad enda arsenali sellised tehnikad

Prooviclosing

President Lennart Meri closing

Jah-i closing

Kuuma kartuli closing

Õngekonksu closing

Vastuväidete closing

„Ma mõtlen järele“ closing

Karusselli closing

Jäämäe closing

Vaikuse closing

Humoorikad closingud

Müügitehingut oletav closing

Hinna ja maksumuse closing

3 valiku closing

Unistuste ja luupainajate closing

Parima pakkumise closing

Empaatiasüstimise closing

Protsessi closing

Joon alla closing

Ebareaalse lisamüügi closing

“Kui te ütlete jah” closing

Konkurendi kliendi closing

Pakilisuse closing

Ukselingi closing

Hinnajagamise closing

Saa või sure closing

Vastupidine closing

Surnud müügi closing

Veelgi põnevam on aga see, et ma näitan, kuidas nendest teha kuni 4 – tehnikalisi kombinatsioone, mis aitavad sul lukku lüüa 300-500% rohkem tehinguid.

Koolitus toimub 21.05 2024 Viimsis.

Ajakava

10.45 Kogunemine ja hommikukohvi

11.00 Koolituse algus. Tempokas sissejuhatus ja esimesed 5 closingutehnikat

12.15 Kohvipaus koos kerge lõunaootega

12.25 Jätkame closingutehnikatega. Tempo kasvab. Annan closingutehnikaid, kuidas edasilükkajaid töödelda ja nendelt tellimus saada. Läbimängimised. Sa näed oma peas tegevusi, kuidas järgmise poolaasta müügiplaani ületada.

13.20 – 14.00 Lõuna

14.00 Asi läheb veel karmimaks. Vastuväitjate ja hinna allatingijate close’mine. Closingu kombinatsioonid ja teatraalsed näited. Pealelõunast und ei tule!

15.10 Kellele tass kohvi, kellele väljas suits, kellele klaas külma vett, kuna adrenaliin on laes!

15.20 Kõige raskemad kliendid ja nendele müümine. Lootusetutena näivate müükide päästmise tehnikad.

17.15 Sa saad diplomi ja suundud koju, peas vasardamas mõte: “Kuidas ma nii palju raha olen seni klientide taskusse jätnud? Nüüd on sellega lõpp!!” 

Tasu inimese kohta

495 pluss km
  • Koolitusmaterjalid
  • Lõuna, snäkid ja joogid
  • 28 closingutehnikat
  • 6 müügisaladust
"Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert. Tema müügialastest teadmistest on õppida paljudel. Suures osas tänu tema müügikompetentsile on LHV Pank täna edukas."
Rain Lõhmus
LHV Pank
"Closingu saladused - tehingu saamise kunst" annab absoluutselt parimad tehnikad tehingu saamiseks. Nagu annavad mu sajad kliendid tagasisidet - see on kõige praktilisem koolitus müügi reaalseks suurendamiseks. Pidasin Ekke koolitust liiga kalliks, kuid peale sissejuhatavat koolitust oli selge, et see on parim, mida oleme üldse kogenud. Peale seda tellisin selle kogu oma 90-st müügimehest koosnevale tiimile. Soovitan kõigile, kes tahavad müüki tõsta."
Ingo Põder
Big Bank
"Ekke on ainus koolitaja Eestis, kelle tehnikad ka reaalselt töötavad. Kes tahab oma müüki tõsta, lihtsalt peab osalema sellel koolitusel, kuna sellist koolitust ei paku mitte keegi teine!"
Anne Paluviir
Elisa Eesti
"Ekke koolitused on Eestis korraldatavatest müügikoolitustest selgelt kõige praktilisemad. Koolitustel võib alati rääkida isiklikust motivatsioonist ja teooriast. See kindlasti tuleb kasuks, kuid praktikult saada praktilisi soovitusi on hindamatu väärtusega. Ekke, olnud ise tipp-müügimees, teab mida räägib ja edasi annab. Koolitused on alati sisukad ning põhjalikud, puudu ei ole huumorist. Ekke pakub lahendusi peaaegu kõikidele müügis ettetulevatele situatsioonidele, klientide vastustele, võimalustele. Oma ettevõttele oleme tellinud Ekke koolitusi just eelnevatest põhiargumentidest lähtuvalt. Julgen alati Ekke koolitusi soovitada nii algajatele kui ka päris edasijõudnutele."
Tanel Tarum
1Partner KV
"See koolitus on võimas. Nende tehnikate tulemusena on võimalik tõepoolest oma müügi mitmekordistada. Sellist koolitust nagu Ekke teeb, ei paku Eestis ilmselt mitte keegi peale tema."
Imre Treu
Liviko AS
"Ekke korraldas koolituse, mis lõi meie inimesed jalust! See andis meie pangale uue nägemuse, kuidas edasi liikuda. Poleks uskunud, et üks koolituspäev võib olla nii äritegevust muutev. Oleme selle raha juba esimese paari päevaga kordades tagasi teeninud."
Lauri Luks
Würth AS

Lubadus minu poolt

Kui Sa valid sellel closingukoolitusel osalemise, siis koged nii praktilisi tehnikaid, mida kusagilt mujalt Sa ei saa. Lisaks teenid Sa selle investeeringu kordades tagasi, kuna need tehnikad toimivad kohe! 

Ei ole vahet, kas sa oled algaja müügis või 10-aastase kogemusega müügihunt, sa saad sellelt koolituselt rohkem kui sa arvata oskad. Alustajad saavad suurepärase stardipaugu, professionaalsed müügimehed aga enda pagasisse palju uut ja kasulikku. 

Võta ja korja lihtsalt tehingud üles, mis Sind ootavad. Kui Sinul või Su tiimil on vajadus saada üle müügiinimeste põhiprobleemist ehk close’mise nõrkusest ja tuua koju tehingu, mis on seni õhus, siis registreeri end kohe ära! 

Kas see on ikka seda investeeringut väärt?

Mõtle korra sellele, kui palju kulub ressursse, aega ja raha sellele, et teha pakkumisi, mis lähevad tühja ja viia läbi esitlusi, mis ei lõpe tulemusega. 

Kui Su üks oluline potentsiaalne klient ütleb Su pakkumise peale “ei” (või veel hullem – teeb seda mõttes), siis on Sul temani pikaks ajaks ligipääs blokeeritud. Võib-olla saab jala ukse vahele hoopis konkurent? Palju see kaotus sulle maksma läheb?

Sul on ainult võita, näidata konkurentidele tagatulesid ja tõsta oma sissetulekut! Sa teenid selle raha tagasi juba esimeste õnnestunud tehingutega, mida Sa muidu tõenäoliselt ei saaks. 

Raha-tagasi garantii!

Oled skeptiline, et kas see on ikka huvitav ja praktiline koolitus? Jah, me kõik oleme käinud loengutes, mis on igavad ja teoreetilised.

Ma ei taha, et Sina oleksid rahulolematu. Kui koolitus ei vasta Su ootustele ja lahkud poole pealt, siis maksan Sulle raha vastu vaidlemata tagasi. See on Sinu garantii, et Sa tuled kogema väärt asja, mis Sind müügis reaalselt aitab. 

Minust

Olen Ekke Lainsalu, endine tippmüügimees, praegune müügiproffide koolitaja.

Areng müügiamatöörist müügiprofiks

Alustasin oma müügikarjääri 1992-93. aastal, müües ukselt uksele Profit-Cardi nimelisi sooduskaarte. Esimese tõsise kogemuse B2B müügis (ettevõttelt ettevõttele) sain, kui mind aasta hiljem võeti tööle alustavasse piipar-peilerside firmasse Baltcom Eesti AS. Läbi personaliotsingufirma õnnestus mul konkursil sõelale jääda ning alustasin 93.aasta lõpus müügitööd.

Aga siis, oh ebaõnne – esimene kolmveerand aastat ei suutnud ma praktiliselt üldse oma eksistentsi õigustada! Mind taheti selle perioodi jooksul korduvalt lahti lasta, kuna lepinguid ja müüki ei tulnud. Depressioon, masendus, soov kõik kuu peale saata… võibolla tead Sa seda tunnet isegi.

Mingi hetk aga läks mu “käsi lahti” ja ning siis hakkas tulema… ja tulema väga palju. Mina, algusaja ebaõnnestuja, müüsin nelja aasta vältel igakuiselt sama palju kui kogu müügitiim kokku. Tipphetkel oli meil 18 müügimeest.

Mõned mu edusammud sellest perioodist olid järgnevad:
võitsin nelja aasta vältel KÕIK müügivõistlused
suutsin purustada kõik müügirekordid
lõin põhikonkurendilt üle kolm neljandikku ta põhilistest suurklientidest
mind valiti ettevõtte läbi aegade parimaks müügimeheks
müüsin stabiilselt üksi sama palju kui kogu müügimeeskond kokku
Kuidas minust sai müügikoolitaja?

Edasi siirdusin uutele jahimaadele ja müüsin ligi 2 aastat kindlustust, kus ma sain hea müügitiimi juhtimise kogemuse. Siis tehti mulle ettepanek Trio raadiojaamade poolt tulla koolitama nende 25 pealist müügitiimi. Tegelesin selle väljakutsega kolm kuud, treenisin neid, käisin kohtumistel ja näitasin isikliku eeskujuga ette, kuidas tehinguid lukku lüüa. Kui lepingu tähtaeg kukkus, lõin oma ettevõtte ja alustasin karjääri müügikoolitajana.

Juhul kui Sa peaksid mind valima kunagi enda koolitajaks, siis tea, et Sinuga kõneleb praktik, kes on kõiki neid raskusi kogenud, millega Sina koos oma meeskonnaga hetkel silmitsi seisad. Ja räägib mitte lihtsalt praktik, vaid väga tugev praktik.

Tänaseks olen müügikoolitajana tegev 25 aastat. Olen koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis, Venemaal ja Balkanimaades. Mind on tellinud sajad ettevõtted ja suurima koolituse olen läbi viinud 2500-le osalejale. Paljud ettevõtted peavad mu koolitusi senikogetutest kõige praktilisemateks ja müüki tõstvamateks. 

Kui soovid oma müügitiim tehinguid tooma panna ja konkurentide kliendid endale saada, siis registreeri end sellele koolitusele. “Closingu saladused” on koolitus, mis toob sulle üle ootuste hea tulemuse ja selle koolituse ülesehitus ei ole võrreldav mitte ühegi teise igavavõitu, akadeemilist laadi müügikoolitusega. Fakt ja garantii.

Küsimusi? helista mulle 50 67762 või kirjutada ekke@ekke.ee

Aga nüüd pane ennast või oma meeskonnaliikmed siia vormi kirja!

Müügitreeningute keskus OÜ

Ekke Lainsalu
ekke@ekke.ee
+372 5067762

(c) 2024 All Rights Reserved.