Kursus: Palgatõusu küsimise saladused

269.00

Uus lähenemine kuidas saada 5 minutiga 10 – 35% palka juurde. Garanteeritult!

Rubriik:

Kirjeldus

See kursus annab sulle maailma parimad tehnikad, mille abil saad endale rääkida senisest palju kõrgem palk.

Kui sul oleks 10 – 35% suurem palk, mis sa selle rahaga teeksid? Kas läheksid unistuste reisile või maksaksid võlad ja tunneksid end vabana? Investeeriksid raha oma perekonda või paneksid hoopis tuleviku tarbeks kasvama? Puhkaksid rohkem?

Mis iganes soovid ja unistused sul ka poleks, mitu tuhat lisaeurot aastas muudaks su elu oluliselt paremaks.

Aga kuidas seda saada? Palga juurdeküsimine on ju üsna stressi tekitav tegevus. On ju üsna suur tõenäosus, et sulle öeldakse ei ja kunagi ei tea, mis veel peale seda juhtub: äkki vaadatakse sind nõudliku ja ahnena? Äkki hakatakse vaatama su töötulemusi terasemalt ja leitakse sealt puudujääke? Või äkki hoopis vallandatakse peale palgaküsimist?

Need kõhklused ja hirmud ei pruugi lasta sul palka juurde küsima minna, kuigi elukalliduse tõus on su reaalsele ostuvõimele viimase paari aastaga korraliku põntsu pannud. Su unistused nihkuvad üha kaugemale ja ka töökoormus ei näita vähenemise märke.

Aga kas sa tead, et need hirmud ei realiseeru tegelikult mitte kunagi? Just, mitte kunagi, juhul kui sa teed asju õigesti.

Tegelikult oleks sul võimalik hästi ettevalmistununa saada suurem palgatõus kui sa ette kujutada oskad. Ja tegelikult on palga juurdeküsimine üldse parim asi, mida sa endale ja oma tööandjale teha saad? Jah, just täpselt nii – parim asi ka tööandjale, kuna täna on töötajaid keerukas leida ja vähegi arukas tööandja ei taha sinust loobuda. Ainuke probleem, et 99% inimestest ei oma mingit ettekujutust, kuidas küsida nii, et tuleks maksimaalne palgatõus. Nad jätavad alati rohkem raha lauale ja ei saavuta parimat tulemust, kuna nad ei oska seda teha.

Sul on võimalik väga lihtsalt saada endale 10, 20 ja isegi 35 protsenti palgatõusu, kui kasutad uut strateegiat, mille olen põhjaliku uurimustöö tulemusena välja töötanud. Ja seda kõigest 5 – minutilise läbirääkimise tulemusena!

Tagasiside kursusele

“Nende teadmiste kohta saab ainult ülivõrdes kiidusõnu öelda. Ei ole võimalik, et palk ei tõuseks nende läbirääkimistehnikate abil.”

– Viljar Talviste

“Ekke teadmiste abil sain niipalju julgust juurde, et tegin võtsin asja ette. Tegin põhjaliku ettevalmistuse ja küsisin. Tulemus – palka tõsteti 90%! Saan ainult kahetseda, et seda julgust varem polnud ja teadmisi ei jagunud! Olen väga rahul”

– Siret Sügis

“Palgatõusu küsimine pole kerge. Ekke hea nõu abil sain soovitud palgatõusu lihtsa vaevaga. Ilmselt poleks seda enda jõududega saanud, need teadmised on kulda väärt.”

– Siim S.

“Ma olin liiga madala palgaga nõustunud. Lükkasin asja pidevalt edasi, kuni töötasin kursuse läbi, võtsin kätte ja küsisin. Sain palgatõusuks 750 eurot. Paremat tulemust on raske ette kujutada.”

– Marit L.

Tasuta boonused

 • Eluaegne ligipääs materjalidele
  Puudub iga-aastane renewal-fee (99€)
 • “Killer meilipõhjad”
  Valmis eriti vinged meilipõhjad palgatõusu küsimiseks (69€)
 • “Boonusmaterjalide pakett”
  “Palgatõusu saladuste” kursusele – pidevalt täienev! (99€)
 • Videokursus nr 2 “Võidukalt palgaläbirääkimistele”
  12 videoõppetükki, mille abil sa saad hirme ja kõhklusi ületades parimad palgatingimused endale kaubelda (299€)
 • “Võidukalt palgaläbirääkimistele” pidevalt täienev boonusmaterjalide pakett (99€)
  “Palgatõusu” privaatne grupp – Facebooki suletud grupp koos 24/7 abiga (299€)

Raha-tagasi-garantii

Täiesti pöörane topelt raha tagasi garantii!

Ma olen veendunud, et sa saad soovitud palgatõusu ja anna sulle selle väljavõitlemises maksimaalse abi.

Selletõttu pakun sulle topelt raha tagasi garantii: kui sa teed kõik vajalikud sammud, kuid ei saa soovitud palgatõusu, siis maksan sulle kursuse raha tagasi. Lisaks teen sulle personaalse tunniajalise treeningu väärtuses 250 eurot TASUTA!

Mis on su risk?

Null.

Sa ei riski mitte ühegi sendiga, võita on aga oluliselt suurem igakuine palk ja lõppkokkuvõttes parem elu.

Autorist

Olen rohkem kui 20 aastase kogemusega koolitaja ja 4 raamatu autor. Olen olnud korduv saatekülaline televisioonis ja raadios ning kirjutanud lugematu arvu artikleid erinevatele väljaannetele.

Olen loonud müügiorganisatsioonid paljudele tettevõtetele, sealhulgas LHV Pangale ja Tele2-le ning koolitanud kümneid tuhandeid inimesi Eestis kui väljaspool. Viimased aastad olen sügavuti tegelenud palgatõusu läbirääkimiste teemaga ja kirjutanud bestselleriks kujunenud raamatu “Palgatööga rikkaks”. Meedias on mind nimetatud Eesti number 1 palgaläbirääkimiste eksperdiks.

Minu aastakümnetega kogunenud teadmiste abil on sul võimalus oma sissetulek viia hoopis uuele tasemele, sest ma olen praktik.