Kursus: Closingu saladused – tehingu saamise kunst

269.00

See veebikursus aitab Su müüki kahekordistada!

Tuliuus veebipõhine müügikursus õpetab sind ka raskel ajal tehinguid saama. Kasuta karantiinist tekkinud vaba aega enda müügioskuste tõstmiseks. Kui haarad ülisoodsast võimalusest, saad 600 euro väärtuses boonuseid!

Rubriik:

Kirjeldus

Closing on üks müügi olulisemaid osasid. Kui tellimust ei tule, on kogu su töö null. Tellimuse saamine on aga müügi üks suuremaid kunste ja saladusi, mida on vaja õppida tundma. Nõuandlikkusest ja konsultatiivsusest ei ole väga palju kasu, kuna konkurendid on samamoodi konsultatiivsed ja nõuandlikud. Müügiprofi tegelik väärtus tuleb välja siis kui on vaja saavutada kliendi nõusolek ja tehing lukku lüüa.

See koolitus on ainuke Eestis, mis keskendub müügi kõige olulisema osa – tehingu saamise saladuste avastamisele.

Sa ei kuule igavaid teooriaid, vaid saad suure hulga reaalseid tehnikaid oma müügi suurendamiseks. See koolitus erineb oma läbiviimiselt ja ülesehitust teistest müügikoolitustest totaalselt!

Sa saad koolitusel teada:

 • kuidas saada lõpuks tehing oma kroonilistelt edasilükkajatelt
 • kuidas saada tellimus klientidelt, kes ütlevad, et su hind on liiga kallis
 • kuidas closeda klienti, kes tahab võtta pakkumisi ka konkurentidelt
 • kuidas müüa kliendile, kes väidab, et konkurendi hind on odavam
 • kuidas suurendada iga tellimuse mahtu 50-70%
 • kuidas kasutada closingutehnikaid senikasutamata kombinatsioonidena ja müüa selle tulemusena julgelt poole rohkem

 

Tagasiside kursusele

“See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.”

Rain Lõhmus
LHV Pank

“Ekke on suurepärane müügikoolitaja ja ületas meie ootusi igas mõttes.”

Riho Rõõmus
Tallinna Lauluvälja

“Oleme Ekket tellinud Uus Maa tiimi koolitama korduvalt, kuna seda teemat, kuidas saada kliendilt lõpuks tellimus, ei valda Eestis ükski koolitaja nii põhjalikult kui tema. Viimasel koolitusel meie 110 maaklerist koosnevale auditooriumile pälvis Ekke keskmise hindena 9 punkti 10-st.”

Jaanus Laugus
Uus maa

“Ekke koolitustest on õppida väga palju nii poliitikutel kui müügiinimestel. Ekke valdab müügikunsti paremini kui üksi teine koolitaja Eestis.”

Paul Eerik Rummo
Endine Rahvastikuminister

“Pidasin Ekke koolitust liiga kalliks, kuid peale sissejuhatavat koolitust oli selge, et see on parim, mida oleme üldse kogenud. Peale seda tellisin selle kogu oma 90-st müügimehest koosnevale tiimile. Soovitan kõigile, kes tahavad müüki tõsta.”

Lauri Luks
WÜRTH AS

Tasuta boonused

 • Ligipääs suletud Facebooki grupile: Esimesena Eestis: saa oma tehingute lukkulöömise alastele küsimustele vastused, abi 24/7 minult ja teistelt kaasvõitlejatelt! Võimas!
  (väärtus 299 €)
 • Boonuskursus “Closingu psühholoogia” – 7 õppetundi, kuidas saavutada võimas läbilöök tehingute closemise alal.
  (väärtus 199 €)
 • Raamat “HINNA KAITSMISE SALADUSED”: 250 lk, kõvakaaneline, autori pühendus ja tarne Sinule sobivasse SmartPosti.
  (väärtus 29 €)

Raha-tagasi-garantii

Pöörane topelt raha tagasi garantii!

Kui kursus ei täida Su ootusi, siis kehtib sulle raha ragasi garantii. Lisaks saad mu käest tunniajalise personaalse müügikoolituse väärtuses 250 eurot. Kui Sa ei ole rahul, siis ma ei vääri Su raha, nii et Su risk on null.

Autorist

Olen rohkem kui 20 aastase kogemusega koolitaja ja 4 raamatu autor. Olen olnud korduv saatekülaline televisioonis ja raadios ning kirjutanud lugematu arvu artikleid erinevatele väljaannetele.

Mu koolitustel on osalenud rohkem kui 20 aasta jooksul kümneid tuhandeid müügiinimesi nii Eestist kui väljaspoolt. Closingutehnikate alal saad Sa mu käest parima kompetentsi, mida turult võimalik saada on. Minu aastakümnetega kogunenud teadmiste abil on sul võimalus oma sissetulek viia hoopis uuele tasemele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kursus: Closingu saladused – tehingu saamise kunst”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Post comment