EKKE.EE

Kuidas küsida palka juurde?

Selle kursuse abil saad sa parimad teadmised, kuidas küsida ja saada maksimaalselt suur palgatõus 

Kursuse hind 359 eurot

Kujuta, et sul oleks üks kuni kaks kuupalka aastas lihtsalt lisaks. Mida sa selle rahaga teeksid? Kas läheksid unistuste reisile või maksaksid võlad ja tunneksid end vabana? Investeeriksid raha oma perekonda või paneksid hoopis tuleviku tarbeks kasvama? Puhkaksid rohkem? Mis iganes soovid ja unistused sul ka poleks, mitu tuhat lisaeurot aastas muudaks su elu oluliselt paremaks.

 
 

Aga kuidas seda saada? Palga juurdeküsimine on ju üsna stressi tekitav tegevus. On ju üsna suur tõenäosus, et sulle öeldakse ei ja kunagi ei tea, mis veel peale seda juhtub: äkki vaadatakse sind nõudliku ja ahnena? Äkki hakatakse vaatama su töötulemusi terasemalt ja leitakse sealt puudujääke? Või äkki hoopis vallandatakse peale palgaküsimist?

 

Jah, need kõhklused ja hirmud ei pruugi lasta sul palka juurde küsima minna, kuigi elukalliduse tõus on su reaalsele ostuvõimele viimase paari aastaga korraliku põntsu pannud. Su unistused nihkuvad üha kaugemale ja ka töökoormus ei näita vähenemise märke.

 
 

Aga kas sa tead, et need hirmud ei realiseeru tegelikult mitte kunagi? Just, mitte kunagi, juhul kui sa teed seda õigesti. Tegelikult oleks sul võimalik hästi ettevalmistununa saada suurem palgatõus kui sa ette kujutada oskad. Ja et tegelikult on palga juurdeküsimine üldse parim asi, mida sa endale ja oma tööandjale teha saad? Jah, just täpselt nii – parim asi ka tööandjale, kuna häid töötajaid keerukas leida ja vähegi arukas tööandja ei taha sinust loobuda. Uue inimese otsimine, värbamine ja väljaõpetamine on kulukam lõbu kui palga tõstmine, kuigi nii mõnigi tööandja püüab manipuleerida vastupidise jutuga, stiilis “kui ei meeldi, mine minema.”

 
 

Sul on võimalik väga lihtsalt saada endale

 
10, 20 ja isegi 50 protsenti palgatõusu

, kui kasutad uut strateegiat, mille olen mitmeaastase uurimustöö

VALI ENDA TEMPO

Vaata omas tempos - võid seda kursust vaadata kasvõi 20 korda, kuna kordamine kinnistab teadmisi ja garanteerib suurema palgatõusu

IGAST SEADMEST

Kursus on vaadatav igast seadmest 24/7

SAAD PALJU TEHNIKAID

Sa saad üle 25 erineva tehnika, kuidas palka suuremaks rääkida ja ülemuste vastuväited purustada

see column kustutada siit

Driving technology for leading brands

English Courses for Any Goal and Level

General English Courses

Our General English courses are designed to help students make rapid progress in English and focus on the four key language skills – reading, writing, listening, and speaking.

Business English Courses

Our Business English courses focus on practical business skills so you can learn to speak confidently in any situation to set you apart from the crowd and significantly help your career.

Exams Preparation Courses

Prepare for your English exam with our native English expert teachers. They will provide you with the best support throughout your preparation.

Join Over 300,000 Satisfied Graduates

5/5
“I am so glad I purchased Lenglish!”
Mu elukaaslane sai Ekke teadmiste abil kaks korda suurema palgatõusu kui ta ootas!
Kaspar Kraav
5/5
“My English improved dramatically.”
Soovitan seda kursust kõigile, kes soovivad palgaläbirääkimistelt võitjana väljuda
Siret Sügis
Palgatõus

Liitu kohe ja alusta enda palgatõusuga

Get full access to all the courses for free in your first month and start to speak English with confidence.

Su investeering on 359.00 €

Või 3 osamaksena 190€

© 2024 Lenglish. All rights reserved